Vyhľadávanie

ISBN - bez pomlčiek

O nás

CHCETE ČÍTAŤ VIAC KNÍH A PRITOM SPOZNÁVAŤ NOVÝCH ĽUDÍ?

U nás ste na správnej adrese! NÁRODNÝ ANTIKVARIÁT je miesto, kde sa stretávajú ľudia, pre ktorých sú knihy neoddeliteľnou súčasťou života.

Predaj kníh
Nie je väčší hriech, ako kniha prečítaná jedným človekom! Knihy majú odísť do zberu zodraté od množstva prstov, ktoré v nich listovali.

Ambíciou NÁRODNÉHO ANTIKVARIÁTU je preto urobiť prievan vo vašich domácich knižniciach. Dajte vašim knihám druhú šancu, nech spravia radosť aj iným ľuďom! Za peniaze, ktoré vám teraz nečinne ležia na polici, si môžete kúpiť nové knižné tituly. A k tomu vám ponúkame ešte niečo naviac!

Bonus navyše
Hlavným zmyslom NÁRODNÉHO ANTIKVARIÁTU je, aby ľudia čítali viac kníh a zároveň spoznávali nových ľudí vo svojom okolí. Nákup či predaj prečítaných kníh je jedinečnou príležitosťou stretnúť ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy a podobné zmýšľanie ako vy. Preto všetkým odporúčame vyhľadávať knižné tituly prednostne od predajcov v mieste vášho bydliska. V tomto prípade ušetríte aj na poštovnom!
 

Máte veľa kníh a neviete, čo s nimi?
Neváhajte a pohrabte sa vo vašej domácej knižnici ešte dnes! Isto tam nájdete veľa hodnotných kníh, ktoré u vás už svoj účel splnili. Majte na mysli, že vonku na ne určite čaká množstvo ďalších čitateľov. 

NÁRODNÝ ANTIKVARIÁT ponúka BEZPLATNÚ inzerciu kníh!
Neúčtujeme si ani províziu z predaja.

Registrácia u nás je veľmi jednoduchá a nezaberie Vám viac ako dve minúty.

Všetko ostatné je už iba na vás!

Bager Dolný Kubín, Ružomberok, Bešeňová

Ponúkame špičkové služby v oblasti zemných a výkopových prác, výstavby platní a nákladnej dopravy. Pracujeme na malých domácich úpravách až po veľké komerčné a priemyselné projekty. Skúsenosti a odborné znalosti garantujú kvalitu.

Zemné práce | Výstavba základových platní | Nákladná doprava

---