Vyhľadávanie

ISBN - bez pomlčiek

Ako vyhľadávať knihy

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ VYHĽADÁVANIE!

NÁRODNOM ANTIKVARIÁTE  môžete knihy vyhľadávať šiestimi spôsobmi:

1, podľa mena autora

2, podľa názvu diela

3, podľa ISBN (medzinárodné štandardné číslo knihy)

4, podľa názvu mesta
Zmyslom NÁRODNÉHO ANTIKVARIÁTU je, aby ľudia čítali viac kníh a spoznávali ľudí vo svojom okolí. Preto všetkým odporúčame vyhľa- dávať knižné tituly prednostne v mieste vášho bydliska. Naskytne sa vám tak jedinečná príležitosť osobne spoznať nových ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy a podobné zmýšľanie ako vy. Za peniaze, ktoré získate predajom a zároveň ušetríte na poštovnom, si môžete kúpiť nové knihy. A tie potom opäť ponúknuť ďalším čitateľom.

5, podľa mena predajcu
Ľudia zvyčajne ponúkajú knihy rovnakého žánru a zamerania. Je dosť možné, že vás ešte nejaký titul zo zoznamu vybraného predajcu zaujme. Pri nákupe viacerých kníh ušetríte na poštovnom a navyše si môžete vybaviť zľavu za viacnásobný odber.

6, podľa kategórie
Ak nehľadáte konkrétnu knihu, ale máte záujem o nejaký atraktívny titul z určitej oblasti (napr. beletria, osobnostný rozvoj, detektívky, kuchárske knihy...), vtedy hľadajte v rubrike kategórie -  knihy, audioknihy, e-knihy, časopisy a následne si vyberte požadovanú podkategóriu.     

Bager Dolný Kubín, Ružomberok, Bešeňová

Ponúkame špičkové služby v oblasti zemných a výkopových prác, výstavby platní a nákladnej dopravy. Pracujeme na malých domácich úpravách až po veľké komerčné a priemyselné projekty. Skúsenosti a odborné znalosti garantujú kvalitu.

Zemné práce | Výstavba základových platní | Nákladná doprava

---