Vyhľadávanie

ISBN - bez pomlčiek

Ako prebieha nakupovanie

NÁKUP BEZ NÁMAHY!

Pre nákup kníh z ponuky NÁRODNÉHO ANTIKVARIÁTU nie je potrebná registrácia.   

Kontaktujte predajcu
Ak vás zaujala niektorá z knižiek v našej databáze, jednoducho napíšte predajcovi cez kontaktný formulár a dohodnite si ďalší postup nákupu. Táto príležitosť je vhodná aj na zjednávanie ceny, prípadne na úpravu dodacích podmienok.

Prezrite si celú ponuku
Predtým, než oslovíte predajcu, si vo vyhľadávači pozrite všetky jeho predávané diela. Ľudia zvyčajne ponúkajú knihy rovnakého žánru a zamerania. Je dosť možné, že vás ešte nejaký titul z jeho zoznamu zaujme. Pri nákupe viacerých kníh od jedného predajcu ušetríte na poštovnom a navyše si môžete vybaviť zľavu za viacnásobný odber.

Spoznávajte nových ľudí
Zmyslom NÁRODNÉHO ANTIKVARIÁTU je, aby ľudia čítali viac kníh a spoznávali ľudí vo svojom okolí. Preto všetkým odporúčame vyhľadávať prednostne knižné tituly v mieste bydliska. Naskytne sa vám tak jedinečná príležitosť osobne spoznať nových ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy a podobné zmýšľanie ako vy. Za peniaze, ktoré ušetríte na poštovnom, si môžete kúpiť nové knihy a tie potom opäť ponúknuť ďalším čitateľom.

NÁRODNÝ ANTIKVARIÁT je iba sprostredkovateľom kontaktu medzi predajcom a kupujúcim. Do komunikácie medzi účastníkmi predaja nevstupujeme a za výsledok obchodu nenesieme zodpovednosť.  

Bager Dolný Kubín, Ružomberok, Bešeňová

Ponúkame špičkové služby v oblasti zemných a výkopových prác, výstavby platní a nákladnej dopravy. Pracujeme na malých domácich úpravách až po veľké komerčné a priemyselné projekty. Skúsenosti a odborné znalosti garantujú kvalitu.

Zemné práce | Výstavba základových platní | Nákladná doprava

---